نی بورد آیفون 6 و 7 پلاس دیزاین فور پایلوتس (Design 4 Pilots i-Pilot 6&7 plus Kneeboard) محصولی از Design 4 Pilots کشور اتریش به قیمت 110,000 ت

B00082000003NP Design 4 Pilots i-Pilot 6&7 plus Kneeboard
نی بورد آیفون 6 و 7 پلاس دیزاین فور پایلوتس

در کاکپیت (کابین خلبانی) فضای اندکی برای بررسی اطلاعات مهم پرواز برای خلبان وجود دارد. از این رو خلبان های حرفه ای برای دسترسی به اطلاعات مهمشان از نی بورد استفاده می کنند. این نی بورد انتخابی است مناسب برای یک خلبان.


این نی بورد  برادر کوچک تری از خود(Design 4 Pilots i-Pilot 6&7 Kneeboard ) دارد که تمامی ویژگی های کیفی این نیبورد را نیز دارا است.

* Required Fields

۰ ت
۰ ت

More Views

دوستش دارم! I like it

ویژگی‌های کالا Product Features

معرفی Introduction

Details

در کاکپیت (کابین خلبانی) فضای اندکی برای بررسی اطلاعات مهم پرواز برای خلبان وجود دارد. از این رو خلبان های حرفه ای برای دسترسی به اطلاعات مهمشان از نی بورد استفاده می کنند. این نی بورد انتخابی است مناسب برای یک خلبان.

این نی بورد  برادر کوچک تری از خود(Design 4 Pilots i-Pilot 6&7 Kneeboard ) دارد که تمامی ویژگی های کیفی این نیبورد را نیز دارا است.

با استفاده از نوار کشسانی که برای این نی بورد طراحی شده است به راحتی می توان آن را بر روی پا قرار داد . به هیچ وجه نگران سر خوردن آن نباشید چرا که نوار های چسبی قرار داده شده در پشت نیبورد کمک می کند تا در میان پرواز حواستان به پیدا کردن یا سر خوردن نیبورد پرت نشود.  دو بند نیز قرار داده شده است تا خودکار یا روان نویستان را بتوانید در آنها محکم نگه دارید. با طراحی گیره بالای  نیبورد می توان هر گونه مدارک ، نقشه ، نکات مورد نیاز برای پرواز و یا انواع کاغذ و ... را در کنار استفاده از ابزار دیجیتال شخصی به خوبی در جای خود نگه داشت. در کنار این نگهدارنده نیز می توان از کیت کنترل کننده کربن مونوکسید دیزاین فور پایلوتس استفاده کرد و آن را در محل مورد نظر اضافه نمود. 

به دلیل کیفیت بالای ساخت چرم این محصول، از حداقل تعریق در هنگام استفاده از محصول برخوردار خواهید بود.

اگر شما خلبان هواپیما،گلایدر، هلیکوپتر و... هستید و ریز بینانه ملزم به اجرای چک لیست ها و بررسی نکات مورد نیاز شخصی  و حرفه ای در حین پرواز در کنار استفاده از ابزار دیجیتال شخصی خود می باشید، Design 4 Pilots i-Pilot 6&7 plus Kneeboard  یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید.

 به صورت ویژه این نیبورد دارای  نگهدارنده ی ابزار های دیجیتال شخصی شما از جمله iPhone 6&7 Plus and 6s Plus به همراه فولدر کارت نیز در دیگر بخش داخلی آن می باشد. به دلیل میکروفایبر بودن جداره ی نگهدارنده، تلاش شده است تا به وسیله ی دیجیتال شما در حین پرواز هیچ گونه خدشه ای وارد نشود . علاوه بر آن جداره ی موجود داخلی باعث می شود تا ابزار شما به هیچ وجه جابجا نشود و در حین پرواز کاملا مورد اطمینان برای استفاده باشد. قطعا به گرما و نیاز دستگاه به چرخش هوا در درون نیبورد نیز فکر شده است، پس نگران این موضوع نباشید چرا که به این موضوع کاملا توجه شده است.

شرکت Design 4 Pilots با تمرکز بر روی طراحی محصولات از سال 2000 میلادی در اتریش تلاش داشته تا بهترین محصولات را از نظر کیفیت ساخت در کنار بیشترین کارایی ، مناسب با هر فعالیت و هر شخصیتی در پرواز طراحی نماید. اگر یکی از اعضای کادر پرواز هستید و یا به این زمینه علاقه دارید، می توانید بهترین کیفیت محصولات پرواز را با بهترین هزینه در این برند انتخاب کنید چرا که تمام تلاش این برند، در نظر گرفتن تمامی نیازهای های کادر پرواز است.

ویژگی‌ها Introduction

Additional Information

برتری ها

مناسب برای رویکرد پرواز بر اساس نقشه ها و اطلاعات پروازی.

کیفیت ساخت بالا، دارای گیره نگهدارنده، بند و چسب نگهدارنده، فولدر کارت و محل نگهدارنده کیت کربن مونوکسید پرواز

استفاده از مواد میکروفایبر با در نظر گرفتن تهویه دستگاه دیجیتال 

مناسب برای تمامی مدل های  iPhone 6&7 Plus and 6s Plus

 

صفحه ی برند N/A
نام فارسی نی بورد آیفون 6 و 7 پلاس دیزاین فور پایلوتس
نام انگلیسی Design 4 Pilots i-Pilot 6&7 plus Kneeboard
برند Design 4 Pilots
شناسه B00082000003NP
دسته کالا Pilot Accessories لوازم جانبی خلبانی
طول 17.2 سانتی متر
عرض 8.5 سانتی متر
ارتفاع 2 سانتی متر
وزن No
رنگ مشکی
کاربرد کارکرد خلبانی
کیفیت و طراحی کشورِ اتریش
نکته ها نی بورد به تنهایی در بسته بندی قرار دارد و کیت کنترولر و خودکار موجود در عکس تنها نشانگر کاربرد کالا هستند . مناسب برای iPhone 6&7 Plus and 6s Plus
نوشتار شرکت Design 4 Pilots با تمرکز بر روی طراحی محصولات از سال 2000 میلادی در اتریش تلاش داشته تا بهترین محصولات را از نظر کیفیت ساخت در کنار بیشترین کارایی ، مناسب با هر فعالیت و هر شخصیتی در پرواز طراحی نماید. اگر یکی از اعضای کادر پرواز هستید و یا به این زمینه علاقه دارید، می توانید بهترین کیفیت محصولات پرواز را با بهترین هزینه در این برند انتخاب کنید چرا که تمام تلاش این برند، در نظر گرفتن تمامی نیازهای های کادر پرواز است.
هزینه ی فرستادنِ کالا

- هزینه ی فرستادن کالا در تهران در زمان های عادی برای خریدهای بیشتر از 150 هزار تومان و در زمان های فروش ویژه برای خریدهای بیش از 250 هزار تومان رایگان می باشد.

 

- هزینه ی فرستادن کالا برای شهرهایی به جز شهرِ تهران بر عهده ی شما خریدارِ گرامی می باشد.

- پس از ثبتِ سفارش برای هماهنگی شیوه ی فرستادنِ کالا با شما تماس گرفته خواهد شد.

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

نوسان ارزش کالا Value Differences

نظرها و امتیازها Ratings and Reviews

نوشتن نظر Writing a Review

Write Your Own Review

You're reviewing: Design 4 Pilots i-Pilot 6&7 plus Kneeboard

How do you rate this product? *

کالاهای همگون Related Products