جلد لاگ بوک کوچک دیزاین فور پایلوتس (Design 4 Pilots Pilot Logbook Cover) محصولی از Design 4 Pilots کشور اتریش به قیمت 90,000 ت

B00082020010NP Design 4 Pilots Pilot Logbook Cover
جلد لاگ بوک کوچک دیزاین فور پایلوتس
هر آنچه را که مهم است، تنها یک بار مرتب کنید، و در جای امنی بگذارید. پس از آن تنها کافی است اراده کنید و پیدایش کنید . این تمام آن چیزی است که برای یک کیف سامان دهی اسناد، مدارک، نقشه ها، کارت های اعتباری، دفترچه ی یادداشت و ... نیاز است تا از آن آگاهی داشته باشید.

پوشش این لاگ بوک، از یک چرم طبیعت دوست بسیار با کیفیت است که از استاندارد های بسیار بالای چرم برخوردار است. یک بند چرمی به عنوان قفل این لاگ بوک بر روی آن فراهم شده است که شکل و اندازه ی آن به گونه ای است که مزاحمتی در زمان در جیب قرار دادن ایجاد نمی کند و کاملا یکپارچه با روح کلی این طراحی است. دوخت بسیار محکم و ساده ای دور تا دور این لاگ بوک را در بر گرفته است تا بتواند مقاوت این چرم را در مدت زمان بسیار زیادی در برابر استفاده ی متمادی شما از این طراحی، افزایش دهد.

* Required Fields

۰ ت
۰ ت

More Views

دوستش دارم! I like it

ویژگی‌های کالا Product Features

معرفی Introduction

Details

هر آنچه را که مهم است،  تنها یک بار مرتب کنید، و در جای امنی بگذارید. پس از آن تنها کافی است اراده کنید و پیدایش کنید . این تمام آن چیزی است که برای یک کیف سامان دهی اسناد، مدارک، نقشه ها، کارت های اعتباری، دفترچه ی یادداشت و ... نیاز است تا از آن آگاهی داشته باشید.

پوشش این لاگ بوک، از یک چرم طبیعت دوست بسیار با کیفیت است که از استاندارد های بسیار بالای چرم برخوردار است. یک بند چرمی به عنوان قفل این لاگ بوک بر روی آن فراهم شده است که شکل و اندازه ی آن به گونه ای است که مزاحمتی در زمان در جیب قرار دادن ایجاد نمی کند و کاملا یکپارچه با روح کلی این طراحی است. دوخت بسیار محکم و ساده ای دور تا دور این لاگ بوک را در بر گرفته است تا بتواند مقاوت این چرم را در مدت زمان بسیار زیادی در برابر استفاده ی متمادی شما از این طراحی، افزایش دهد.

به عنوان یک برند ویژه در زمینه ی پرواز، لوگوی شرکت Design 4 Pilots بر پوشش چرمی این لاگ بوک حک شده است.

داخل لاگ بود 6 عدد کاور پلاستیکی برای قرار دادن گواهی نامه ی پرواز، تاییدیه گواهی رادیویی، تاییدیه سلامت پرواز و ... به همراه یک جیب برای فیش و یا چک نویس ها قرار دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

علاوه بر این ها، این لاگ بوک 4 فضای بسیار محکم برای نگهداری کارت های اعتباری، کارت تجاری، کارت سوخت پروازی و غیره را دارد.

بدیهی است برای آنکه بتوانید هر آنچه که برایتان اهمیت داشته را در کنار یک دفتر چه ی یادداشت کنار یکدیگر نگه دارید، یک نوشت افزار نیز نیاز دارید؛ به همین دلیل یک بند انعطاف پذیر نیز در بالای این لاگ بوک قرار گرفته تا داستان این طراحی را برایتان تکمیل نماید. 

این لاگ بود چندین نمونه ی مشابه  دارد(Design 4 Pilots Pilot Logbook Professional Cover )،(Design 4 Pilots Pilot Logbook JAR/FCL Cover) که می توانید آنچه را که به نیازتان نزدیک تر است بهتر انتخاب کنید. 

اگر شما خلبان هستید و یا همواره به دنبال یک سامان دهی کننده ی مناسب با کیفیت برای اسناد خود هستید ، Design 4 Pilots Pilot Logbook Cover  یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید.

شرکت Design 4 Pilots با تمرکز بر روی طراحی محصولات از سال 2000 میلادی در اتریش تلاش داشته تا بهترین محصولات را از نظر کیفیت ساخت در کنار بیشترین کارایی ، مناسب با هر فعالیت و هر شخصیتی در پرواز طراحی نماید. اگر یکی از اعضای کادر پرواز هستید و یا به این زمینه علاقه دارید، می توانید بهترین کیفیت محصولات پرواز را با بهترین هزینه در این برند انتخاب کنید چرا که تمام تلاش این برند، در نظر گرفتن تمامی نیازهای های کادر پرواز است.

 

 

ویژگی‌ها Introduction

Additional Information

برتری ها

ساماندهی و طراحی بسیار مینیمال

کیفیت بسیار بالای چرم 

دوخت بسیار محکم و ظریف

6 کاور پلاستیکی نگهدارنده، 4 نگهدارنده ی چرمی کارت 

یک جیب داخلی برای فیش و ...

صفحه ی برند N/A
نام فارسی جلد لاگ بوک کوچک دیزاین فور پایلوتس
نام انگلیسی Design 4 Pilots Pilot Logbook Cover
برند Design 4 Pilots
شناسه B00082020010NP
دسته کالا Pilot Accessories لوازم جانبی خلبانی
طول 23 سانتی متر
عرض 17.5 سانتی متر
ارتفاع No
وزن No
رنگ مشکی
کاربرد کارکرد خلبانی
کیفیت و طراحی کشورِ اتریش
نکته ها دفترچه و قلم در این بسته وجود ندارد
نوشتار شرکت Design 4 Pilots با تمرکز بر روی طراحی محصولات از سال 2000 میلادی در اتریش تلاش داشته تا بهترین محصولات را از نظر کیفیت ساخت در کنار بیشترین کارایی ، مناسب با هر فعالیت و هر شخصیتی در پرواز طراحی نماید. اگر یکی از اعضای کادر پرواز هستید و یا به این زمینه علاقه دارید، می توانید بهترین کیفیت محصولات پرواز را با بهترین هزینه در این برند انتخاب کنید چرا که تمام تلاش این برند، در نظر گرفتن تمامی نیازهای های کادر پرواز است.
هزینه ی فرستادنِ کالا

- هزینه ی فرستادن کالا در تهران در زمان های عادی برای خریدهای بیشتر از 150 هزار تومان و در زمان های فروش ویژه برای خریدهای بیش از 250 هزار تومان رایگان می باشد.

 

- هزینه ی فرستادن کالا برای شهرهایی به جز شهرِ تهران بر عهده ی شما خریدارِ گرامی می باشد.

- پس از ثبتِ سفارش برای هماهنگی شیوه ی فرستادنِ کالا با شما تماس گرفته خواهد شد.

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

نوسان ارزش کالا Value Differences

نظرها و امتیازها Ratings and Reviews

نوشتن نظر Writing a Review

Write Your Own Review

You're reviewing: Design 4 Pilots Pilot Logbook Cover

How do you rate this product? *

کالاهای همگون Related Products