تگ بار دیزاین فور پایلوتس (Design 4 Pilots PILOT LUGGAGE TAG) محصولی از Design 4 Pilots کشور اتریش به قیمت 30,000 ت

B00082070026NP Design 4 Pilots PILOT LUGGAGE TAG
تگ بار دیزاین فور پایلوتس

بسیار برایتان پیش آمده است که هنگامی که منتظر آمدن کیفتان در فرودگاه یا دیگر پایانه ها بوده اید، بسیار به دنبال کیفتان گشته اید. و یا در میان کادر خلبانی یا دوستانتان، کیف های مشابهی وجود داشته است . با تگ بار دیزاین فور پایلوت می توانید با استفاده از یک برند ویژه خلبانی، این مشکلات را رفع کنید.

* Required Fields

۰ ت
۰ ت

More Views

دوستش دارم! I like it

ویژگی‌های کالا Product Features

معرفی Introduction

Details

بسیار برایتان پیش آمده است که هنگامی که منتظر آمدن کیفتان در فرودگاه یا دیگر پایانه ها بوده اید، بسیار به دنبال کیفتان گشته اید. و یا در میان کادر خلبانی یا دوستانتان، کیف های مشابهی وجود داشته است . با تگ بار دیزاین فور پایلوت می توانید با استفاده از یک برند ویژه خلبانی، این مشکلات را رفع کنید.

 

 

این طراحی دو قسمت چرمی و فلزی بسیار با کیفیت دارد. بخش چرمی آن با دوخت نخی دور دوزی شده است و بر روی آن یک لوگوی شرکت دیزاین فور پایلوت حک شده است. بخش فلزی آن نیز کیفیت بالایی دارد به گونه ای که امکان در رفتگی تگ بار از کیفتان وجود ندارد چرا که در عین ساده بودن این طراحی، کیفیت ساخت آن بسیار بالا است.

شرکت Design 4 Pilots با تمرکز بر روی طراحی محصولات از سال 2000 میلادی در اتریش تلاش داشته تا بهترین محصولات را از نظر کیفیت ساخت در کنار بیشترین کارایی ، مناسب با هر فعالیت و هر شخصیتی در پرواز طراحی نماید. اگر یکی از اعضای کادر پرواز هستید و یا به این زمینه علاقه دارید، می توانید بهترین کیفیت محصولات پرواز را با بهترین هزینه در این برند انتخاب کنید چرا که تمام تلاش این برند، در نظر گرفتن تمامی نیازهای های کادر پرواز است. 

 

ویژگی‌ها Introduction

Additional Information

برتری ها

چرم بسیار با کیفیت

گیره فلزی مقاوم

صفحه ی برند N/A
نام فارسی تگ بار دیزاین فور پایلوتس
نام انگلیسی Design 4 Pilots PILOT LUGGAGE TAG
برند Design 4 Pilots
شناسه B00082070026NP
دسته کالا Pilot Accessories لوازم جانبی خلبانی
طول 15 سانتی متر
عرض 5.5 سانتی متر
ارتفاع No
وزن No
رنگ مشکی
کاربرد کارکرد خلبانی
کیفیت و طراحی کشورِ اتریش
نکته ها No
نوشتار شرکت Design 4 Pilots با تمرکز بر روی طراحی محصولات از سال 2000 میلادی در اتریش تلاش داشته تا بهترین محصولات را از نظر کیفیت ساخت در کنار بیشترین کارایی ، مناسب با هر فعالیت و هر شخصیتی در پرواز طراحی نماید. اگر یکی از اعضای کادر پرواز هستید و یا به این زمینه علاقه دارید، می توانید بهترین کیفیت محصولات پرواز را با بهترین هزینه در این برند انتخاب کنید چرا که تمام تلاش این برند، در نظر گرفتن تمامی نیازهای های کادر پرواز است.
هزینه ی فرستادنِ کالا

- هزینه ی فرستادن کالا در تهران در زمان های عادی برای خریدهای بیشتر از 150 هزار تومان و در زمان های فروش ویژه برای خریدهای بیش از 250 هزار تومان رایگان می باشد.

 

- هزینه ی فرستادن کالا برای شهرهایی به جز شهرِ تهران بر عهده ی شما خریدارِ گرامی می باشد.

- پس از ثبتِ سفارش برای هماهنگی شیوه ی فرستادنِ کالا با شما تماس گرفته خواهد شد.

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

نوسان ارزش کالا Value Differences

نظرها و امتیازها Ratings and Reviews

نوشتن نظر Writing a Review

Write Your Own Review

You're reviewing: Design 4 Pilots PILOT LUGGAGE TAG

How do you rate this product? *

کالاهای همگون Related Products