نی بورد روکی دیزاین فور پایلوتس (Design 4 Pilots Rookie Kneeboard) محصولی از Design 4 Pilots کشور اتریش به قیمت 75,000 ت

B00082000008NP Design 4 Pilots Rookie Kneeboard
نی بورد روکی دیزاین فور پایلوتس

در کاکپیت (کابین خلبانی) فضای اندکی برای بررسی اطلاعات مهم پرواز برای خلبان وجود دارد. از این رو خلبان های حرفه ای برای دسترسی به اطلاعات مهمشان از نی بورد استفاده می کنند. این نی بورد انتخابی است مناسب برای یک خلبان.


این نی بورد با ابعادی برای قرار گیری یک برگه ی آ پنج می تواند یک نسخه ی نسبتا بزرگ باشد اما این محصول یک برادر کوچک تر نیز دارد که از نظر کارایی تفاوت چندانی با این نیبورد ندارد(Design 4 Pilots Piccolo Kneeboard
).

* Required Fields

۰ ت
۰ ت

More Views

دوستش دارم! I like it

ویژگی‌های کالا Product Features

معرفی Introduction

Details

در کاکپیت (کابین خلبانی) فضای اندکی برای بررسی اطلاعات مهم پرواز برای خلبان وجود دارد. از این رو خلبان های حرفه ای برای دسترسی به اطلاعات مهمشان از نی بورد استفاده می کنند. این نی بورد انتخابی است مناسب برای یک خلبان.

این نی بورد با ابعادی برای قرار گیری یک برگه ی A5 می تواند یک نسخه ی نسبتا بزرگ باشد اما این محصول یک برادر کوچک تر نیز دارد که از نظر کارایی تفاوت چندانی با این نیبورد ندارد(Design 4 Pilots Piccolo Kneeboard ).

با استفاده از نوار کشسانی که برای این نی بورد طراحی شده است به راحتی می توان آن را بر روی پا قرار داد . به هیچ وجه نگران سر خوردن آن نباشید چرا که نوار های چسبی قرار داده شده در پشت نیبورد کمک می کند تا در میان پرواز حواستان به پیدا کردن یا سر خوردن نیبورد پرت نشود. دو بند نیز قرار داده شده است تا خودکار یا روان نویستان را بتوانید در آنها محکم نگه دارید. با طراحی نگهدارنده ی قوی در بالای نیبورد می توان هر گونه مدارک یا کاغذ و ... را به خوبی در جای خود نگه داشت. در کنار این نگهدارنده نیز می توان از کیت کنترل کننده کربن مونوکسید دیزاین فور پایلوتس استفاده کرد و آن را در محل مورد نظر اضافه نمود.

اگر دانشجوی خلبانی هستید و یا برای نگهداری کاغذ هایی با ابعاد بزرگ تر نیاز به فضای بیشتری دارید، Design 4 Pilots Rookie Kneeboard یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید.

این نیبورد برای ثابت نگاه داشتن جی پی اس (GPS) و پی دی ای اس (PDAs) نیز کارا است.

علاوه بر جایی که در کنار نیبورد تعبیه شده است، یک فضای کمکی نیز برای یک قلم اضافی در پشت آن وجود دارد.

شرکت Design 4 Pilots با تمرکز بر روی طراحی محصولات از سال 2000 میلادی در اتریش تلاش داشته تا بهترین محصولات را از نظر کیفیت ساخت در کنار بیشترین کارایی ، مناسب با هر فعالیت و هر شخصیتی در پرواز طراحی نماید. اگر یکی از اعضای کادر پرواز هستید و یا به این زمینه علاقه دارید، می توانید بهترین کیفیت محصولات پرواز را با بهترین هزینه در این برند انتخاب کنید چرا که تمام تلاش این برند، در نظر گرفتن تمامی نیازهای های کادر پرواز است.

ویژگی‌ها Introduction

Additional Information

برتری ها مناسب برای دانشجویان خلبانی با ابعاد صفحه ی آ پنج . دارای بند و چسب نگهدارنده، یک نگهدارنده ی قلم در کنار و دیگری در پشت به عنوان قلم اضافه ، کیفیت ساخت بالا
صفحه ی برند N/A
نام فارسی نی بورد روکی دیزاین فور پایلوتس
نام انگلیسی Design 4 Pilots Rookie Kneeboard
برند Design 4 Pilots
شناسه B00082000008NP
دسته کالا Pilot Accessories لوازم جانبی خلبانی
طول 23 سانتی متر
عرض 16 سانتی متر
ارتفاع 2 سانتی متر
وزن No
رنگ مشکی
کاربرد کارکرد خلبانی
کیفیت و طراحی کشورِ اتریش
نکته ها نی بورد به تنهایی در بسته بندی قرار دارد و کیت کنترولر و خودکار موجود در عکس تنها نشانگر کاربرد کالا هستند. مناسب برای ابعاد A5
نوشتار شرکت Design 4 Pilots با تمرکز بر روی طراحی محصولات از سال 2000 میلادی در اتریش تلاش داشته تا بهترین محصولات را از نظر کیفیت ساخت در کنار بیشترین کارایی ، مناسب با هر فعالیت و هر شخصیتی در پرواز طراحی نماید. اگر یکی از اعضای کادر پرواز هستید و یا به این زمینه علاقه دارید، می توانید بهترین کیفیت محصولات پرواز را با بهترین هزینه در این برند انتخاب کنید چرا که تمام تلاش این برند، در نظر گرفتن تمامی نیازهای های کادر پرواز است.
هزینه ی فرستادنِ کالا

- هزینه ی فرستادن کالا در تهران در زمان های عادی برای خریدهای بیشتر از 150 هزار تومان و در زمان های فروش ویژه برای خریدهای بیش از 250 هزار تومان رایگان می باشد.

 

- هزینه ی فرستادن کالا برای شهرهایی به جز شهرِ تهران بر عهده ی شما خریدارِ گرامی می باشد.

- پس از ثبتِ سفارش برای هماهنگی شیوه ی فرستادنِ کالا با شما تماس گرفته خواهد شد.

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

نوسان ارزش کالا Value Differences

نظرها و امتیازها Ratings and Reviews

نوشتن نظر Writing a Review

Write Your Own Review

You're reviewing: Design 4 Pilots Rookie Kneeboard

How do you rate this product? *

کالاهای همگون Related Products