درباره ی ما About Us

 تنها یک بار بهترین ها را داشته باشیم تا بر خلاف مصرف گرایی قرن بیست و یکم به پیش برویم....
در زمانه ای به سر می بریم که کمتر می شد تصوری از آن را داشت. و هر چه پیش تر می رویم گویی به دنیایی دیگر قدم می گذاریم. دنیایی که هیچ چیزش همچون گذشته نیست.. روزها از پی هم می گذرند و چون تندبادی بر آدمی و زندگی اش اثر می گذارند. در این میان لحظه های زندگی ارزشی دیگر پیدا می کنند. زمان ارزشی دیگر پیدا می کند. درست در همین جای کار است که زمان است که بازی ها را به جریان می اندازد. رفته رفته جامعه های انسانی به سوی مصرف گرایی هرچه بیشتر می روند و کالاها ارزشی دیگر پیدا می کنند. کالاهایی که رفته رفته با تنوعی انبوه و کیفیت هایی متفاوت وارد بازارها می شوند. و باز هم  کیفیت تابعی می شود از زمان بر زندگی انسان ها. کارخانه ها برای رسیدن به سود بیشتر به مصرف گرایی بیشتر جامعه دامن می زنند و در این میان اندک اند تولید کنندگانی که کیفیت را بر کمیت برتر می دانند و تلاش می کنند تا زمان استفاده ی مفید کالا را به سطح بالایی برسانند.
این روزها با جستجویی کوچک در اینترنت می توانیم هر آنچه را می خواهیم به دست آوریم اما نمی توانیم همچون گذشته های دور بر اساس تجربه آنچه را می خواهیم داشته باشیم.
ما در بیتروان تلاش می کنیم بهترین کالاهای داخلی و خارجی را به دور از هرگونه تعصبی به نامی خاص در مجموعه ای گردهم آوریم. حال چه بهتر که آن کالا ساخته ی دست یا اندیشه ی یک ایرانی باشد. 
 
وبسایت بیتروان در سال 1395 طراحی و راه اندازی شد. تمامی حقوق این سایت متعلق به بخش خصوصی و خانم زهره فرهادی می باشد
 

در بیتروان تلاش داریم تا مجموعه ای از برندهای استاندارد و انتخاب شده را گردآوری کنیم. این برندها در فاز نخست در مجموعه های برای سفر (کالاهای سفر)، برای خانه (کالاهای مربوط به خانه) و برای کار (کالاهای مربوط به شغل های گوناگون) طبقه بندی می شوند.

 همچنین لازم به گفتن است که تمامی کالاهای بیتروان دارای پشتوانه اصل بودن، 7 روز بازپس گیری و خدمت های پس از فروش بیتروان می باشند. برای اطلاع از شرایط پشتوانه ها به بخش شرایط استفاده مراجعه نمایید.

با سپاس و احترام

سرزمین سبز بیتروان